Jestli jste nikdy nebyli na FamilyCampu v Petrovicích, tak letos musíte určitě přijet.

Co to vlastně je FamilyCamp? Myšlenka uspořádat akci, kde se mohou setkávat celé rodiny a to i napříč generacemi, vznikla v roce 2018, kdy se konal v Kašperských Horách první FamilyCamp. Letos se tedy koná FamilyCamp již posedmé.

A na co se letos můžeme těšit? Tématem letošního setkání rodin je „Staň se požehnáním“ (Izajáš 65,16). Hlavním hostem bude skvělý Josef Byrtus, se kterým budeme mít možnost se více ponořit do některých míst v Písmu a pochopit přesah do každodenního života.

Dalším hostem bude Vojtěch Razima, který byl vysvěcen na kněze a tak se můžeme těšit na novokněžské požehnání a mládež na setkání se skvělým mladým knězem. Víc už z programu nechceme prozrazovat, takže pokud jste alespoň trochu zvědaví, určitě se musíte od 16. do 20. srpna zastavit v Petrovicích na FamilyCampu.

Lucie Švehlová a Aleš Jahoda

Publikováno v letním Farním listu Farní list červenec-srpen 2024 (4.77 MB)