Slavnost Nanebevzetí Panny Marie

Domácí výuka náboženství v době virové

Vážení rodiče,
velice nás těší zaslané odpovědi od Vašich dětí i Vaše dobré ohlasy na společnou činnost, kterou můžete se svými dětmi prožít.

Podívejte se do Fotogalerie na Nástěnku - Výuka náboženství, kde jsou listy a fotky vystaveny https://www.farnostsusice.cz/fotogalerie.

Nabízíme poslední pracovní list z náboženství k domácí výuce. Prosíme o zaslání soutěžních odpovědí do 15. června na e-mail katechety (viz kontakty), aby bylo možné ještě do konce školního roku doručit dětem odměny za soutěž O poklad svaté Anežky České.

Mrzí nás, že jsme se v poslední době nemohli s Vašimi dětmi scházet na výuce náboženství ve škole. O to větší budeme mít radost, když je přihlásíte na náboženství na začátku příštího školního roku a opět se uvidíme.
Mějte se hezky. S pozdravem a přáním všeho dobrého

katecheté Šárka a Vojtěch Šmídlovi

číslo účtu farnosti: 821 360 329 / 0800